Крім екологічної чистоти, вироби мають свої вигідні відмінності в порівнянні з матеріалами, виробленими штучними способами:
Фізико-хімічні показники твердих деревних порід наділяють киевніци з масиву високою міцністю.
Маючи високий рівень міцності, деревина залишається пластичним сировиною. Під впливом температур, можна створювати будь-які форми. Наскільки правильно було здійснено зрощування дерев’яних полотен, багато в чому визначає якість готового виробу. До того ж, чим більш цілісно дерево, тим міцніше буде меблі з нього. Меблі з натурального дерева від виробника ви можете замовити тут https://klen.ua/.
Створенню більшого комфорту і затишку в кімнаті, сприяє відмінна теплопровідність деревини, яку вона не втрачає протягом усього періоду експлуатації меблів.
На розпилі текстура завжди унікальна. В якості альтернативи створюються вироби з клеєного масиву, але маючи більш доступну ціну, їм не притаманне яскраво виражене благородство.
Ще одним вагомим гідністю меблів з масиву буде її здатність ідеально вписатися в загальний інтер’єр приміщення, підтримавши тим самим оригінальну дизайнерську задумку. Різноманітна гама відтінків дозволяє підібрати найбільш оптимальне рішення для інтер’єру практично будь-якого стилю.
Вибираючи меблі, потрібно враховувати породу дерева, з якого вона виготовлена. Бук найбільш прийнятний для меблів світлих відтінків. При виробництві невеликих деталей і аксесуарів інтер’єру використовується сосна, оскільки вона більш податлива і зручна для найтоншої ювелірної обробки.
Контроль рівня вологості і дотримання режиму температур дозволять значно продовжити термін служби меблів.
Основні якості і властивості
Вироби з натуральної деревини мають стійкість до деформацій, довговічність і міцність. Виробляються вони з різних деревних порід, що забезпечують різну ступінь твердості масиву. Той, хто вважає за краще якість, свою перевагу віддає саме цього класу меблів.
В її виробництві використовується деревина, що має середній рівень твердості (з модрини, горіха, дуба і ясена) або ж тверда (з берези, граба та акації). На загальну вартість це якість значно впливає — чим більше твердість, тим вище ціна готового виробу.
На показники зовнішнього вигляду і довговічність багато в чому впливають лако-барвисті покриття, надійно захищають меблеву поверхню від зовнішніх впливів.
Моделі, повністю вироблені з натуральної деревини, мають більш високу вартість. Але є і менш дорогі екземпляри, в яких каркасна основа і наповнення виготовляються зі штучних матеріалів, а фасадна частина — з високоякісного масиву дерева.
Найчастіше від місця відпочинку і спілкування ізолюють робочу зону кухні за допомогою, як розсувний перегородки, так і більш легкої ширми. Цілком не дати проникнути в середину вітальні неприємних запахів в стані перегородка розсувного типу, а ширма здатна лише тимчасово прикрити «творчий безлад» на кухні. Зазвичай габарити ширми не дозволяють повністю приховати не врахували все шафки, необхідно встановити її так, щоб заховати поверхні з бедламом. Продовження спілкування з гостями допоможуть верхні прозорі секції ширми.
Якщо котедж невеликий, а потреба в кабінеті, спортзалі або спальні для гостей періодично виникає, можна за допомогою тимчасових кордонів виділити під ці цілі частину великої вітальні. Слід заздалегідь продумати найбільш успішне розташування кожної функціональної зони і методи її ізоляції, щоб не ущемити при цьому комфорт головної кімнати. Робота в кабінеті вимагає зосередження на якомусь завданні, тому тут найкращим рішенням стане ізолює від шуму і всіх сторонніх звуків розсувна перегородка потрібного вигляду.
Коли площа відгородженій робочої зони дозволяє, то в її межах організують також і спальню для гостей, яка діє тільки в нічний час. Щоб поєднати в одній частині вітальні відразу два приміщення її оснащують спеціальної розкладний меблями для сну, адже сучасні навіть дуже комфортні ортопедичні розкладачки можна легко заховати в шафі. Щоб не бентежитися в період своїх спортивних занять, куточок з тренажерами можна прикрити від інших членів сім’ї легкої ширмою, а потім скласти її і заховати під диваном.
Передпокій відокремлюють від загальної вітальні тієї чи іншої мобільної системою в залежності від поставленого завдання. Простий ширмою відгороджують зону біля вхідних дверей з верхнім одягом і взуттям, щоб створити більший затишок в кімнаті відпочинку. Взимку більш доречною стає герметична перегородка розсувного типу, яка утворює якийсь своєрідний тамбур і таким способом береже в загальній кімнаті тепло. Якщо якась изолируемую зона вітальні знаходиться біля самого вікна, кордон будь-якого типу краще зробити повністю прозорою для денного світла.